Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

News

II. třída muži 20.kolo 13.5.2012 15:30 hod Líšeň C – Obřany 1 : 0 (0:0)

Vytisknout
Vytvořeno pátek 18. květen 2012 20:10 Aktualizováno pátek 18. květen 2012 20:10 Datum zveřejnění Napsal Lasky

Rozhodčí: Marinč

Branka: Matoušek

Obřany:

Hořínek – Holý, Winkler, Šedrla, Slomek – Jašek, Jehlička, Maněk (64¨ Blatný), Sabela – Vykypěl (67¨ Pištěk), Dvořák Tomáš

V úvodu měli domácí mírnou převahu, ale přes naši pozornou hru v obraně se neprosadili. Na menším hřišti s umělou trávou bylo k vidění mnoho osobních soubojů. Hra v poli se postupně vyrovnala. Koncovka ale oboustranně velmi nepřesná. V druhém poločase vzhledem k rychlejšímu přechodu přes střed hřiště jsme si vytvořili 4 vyložené šance (Dvořka 2x, Pištěk, Sabela). Bohužel opět bez využití. Líšeň vyhrála po vydařené střele z dálky v 77.minutě. Obě střídání byla vyvolána z důvodů zranění. Jirkovi a Kovbojovi dík za to, že jsme nedohrávali v devíti. Sahali jsme minimálně po bodu, při troše štěstí jsme mohli odvést tří, ale nakonec odjíždíme s prázdnou.