Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Aktuálně

II. třída muži 25.kolo 16.6.2012 14:00 hod Obřany – Bílovice 5:0 (2:0)

Vytisknout
Vytvořeno úterý 26. červen 2012 5:46 Aktualizováno neděle 19. srpen 2012 20:13 Datum zveřejnění Napsal Lasky

V 9. minutě jsme rychle vedli už 2:0. Nejprve Jašek dlouhým pasem našel nabíhajícího Kvápu a jeho sklepnutí dává z první Sabela přesně k tyči. Další pohledná kombinační akce Knopp – Hořínek – Gothard končí nechytatelnou střelou. V 26. min. je po druhé žluté přísně vyloučen hráč Bílovic. Do druhého poločasu nastupuje soupeř pouze s devíti hráči. Náš přístup s ohledem na stav skóre i hostujícího týmu je potom spíše „volnější“. Branek se mohlo vsítit nejméně 2x tolik, než se ve skutečnosti povedlo.