Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Aktuálně

II. třída muži 17.kolo 21.4.2012 16:00 hod Obřany – Slovan B 1:1 (1:1)

Vytisknout
Vytvořeno neděle 22. duben 2012 19:34 Aktualizováno neděle 22. duben 2012 19:34 Datum zveřejnění Napsal Hanka

Úvodem musím poděkovat Lukáši Holému, který po telefonické prosbě obětavě přijel doplnit sestavu. Bohužel někteří borci mají přístup úplně jiný. Každý si musí uvědomit, zda-li chce pomoci obřanskému fotbalu nebo jen upozornit na svoje ego. Úvodní čtvrthodina nic zajímavého nepřinesla, bojovalo se většinou ve středu pole. Ostatně naše sestava byla (nebo spíše musela být) sestavena defenzivně s pětičlennou zálohou a jediným Kikinem na hrotu. Ten se v 15. min. dostal k míči a přihrával napravo na Hořínka. Míči sice chyběla přesnost, ale obránce Slovanu vyrobil kiks a pustil ho za sebe. Vašek si všiml příliš vpředu stojícího gólmana a skvěle ho přesným obloučkem přeloboval. Vedeme 1:0. Branka nás vůbec nenakopla k větší aktivitě směrem dopředu, kam se začínali tlačit hosté. V 34. min. zahrávali roh zpětným míčem do pole, zprava jde centrovaný míč za vybíhající obranu a nikým neatakovaný hráč soupeře hlavičkuje přesně k tyči – 1:1. Před poločasem ještě po centru Pelikána z trestného kopu hlavičkuje Sabela vedle a další jeho střela míří nad branku. Druhý poločas žádnou fotbalovou parádu nepřinesl. Herní úroveň notně poklesla. Slovan měl územní převahu, naštěstí do vyložených šancí se nedostal. Z našich občasných útoků se pouze rýsovaly příležitosti. Střídající Dušan Potěšil 3x hlavičkoval mimo branku. Je zbytečné lamentovat, že v kompletní sestavě bychom nikterak silného soupeře (při vší úctě k jeho dosavadním jarním výsledkům) více potrápili. Dva body nám v konečném účtování mohou chybět. Sportovně nutno uznat, že dělba bodů je spravedlivá, žádný tým si za předvedený výkon výhru nezasloužil.