Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Aktuálně

12.kolo 22.9.2011 Bílovice ? Obřany 5 : 1 (3:0)

Vytisknout
Vytvořeno čtvrtek 6. říjen 2011 14:46 Aktualizováno pátek 6. duben 2012 21:09 Datum zveřejnění Napsal Lasky

Příšerně zpackaný zápas. Všichni víme, jaký fotbal doma Bílovice hrají. Přitom po většinu hrací doby jsme po herní stránce byli lepším, fotbalovějším týmem. Jen?e na „umělecký“ dojem se fotbal nehraje. Během prvních dvaceti minut bylo mo?no spatřit dvakrát břevno (Jašek, Kvapilík hlavou) a další tutovky (Gothard, Dvořák, Maněk) bez vyu?ití. A na druhé straně hřiště od 25. minuty: dva naprosto zbytečné zákroky (Winkler, Sabela) vedoucí k penaltě a mezi nimi nezvládnutá standardní situace. Hlavičkující Veselý měl a? příliš mnoho prostoru. Naše série trestných kopů a rohů nevedla k zakončení, a? na Kvápovu šanci po Dvořkově rohu. Po změně stran se domácí jen bránili, gól visel ve vzduchu. Sní?ení přišlo a? v 80. minutě. Jašek unikl po levé straně, odcentroval po zemi. Míč se po nějakých tečích dostal k Dvořkovi, který ho technicky poslal do sítě. Místo abychom se ještě pokusili překonat obranu domácích, tak to byly Bílovice, které ukázaly, ?e vstřelit dvě branky v posledních pěti minutách se dá. Ale opět za našeho výrazného přispění. Váhající gólman – 4:1, neuhlídaný Veselý hlavou – 5:1. Proč takový debakl s posledním? Malá produktivita, neproměňování šancí, hrozné individuální chyby při bránění, závěrečný kolaps.