Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Aktuálně

19. kolo : SVRATKA BRNO B - OBŘANY

Vytisknout
Vytvořeno čtvrtek 19. květen 2011 13:04 Aktualizováno pátek 6. duben 2012 21:09 Datum zveřejnění Napsal Hynek

19.kolo : neděle 15.5. 2011 16.30

SVRATKA BRNO B - OBŘANY 2 : 4 ( 2 :2 )

Sestava : Dvořák A.,Rástočný,Luner,Pelikán L.,Slomek,Pelikán T.,Šedrla,Kvapilík,Sabela,

Vykypěl,Dvořák T.

Střídání : Gothard – Dvořáka T.

Branky : Dvořák 3,Vykypěl

Bez karet

Začátek tohoto utkání byl celkem vyrovnaný, domácí mu?stvo,které hraje o záchranu mělo

brankovou šanci u? v 9. min,ale jejich střela šla nad naší branku.Ve 14.min dávají domácí

vedoucí branku.V 17.min.mohl vyrovnat Kvapilík,ale ze 3 metrů branku nadal.Další šanci měl

Dvořák T. ve 22.min., ale jeho střelu domácí odkopávají do rohu.Ve 37.min.se hráči Obřan dočkali

vyrovnání Dvořákem 1:1,domácí v 38. min.otáčí stav utkání 2:1.Tato branka ale hráče Obřan nepolo?ila.

Ve 39.min. Dvořák vyrovnává 2:2 a do poločasu se ji? nic nezměnilo.Po začátku 2.poločasu,

domácí přidali na tlaku,sna?ili se otočit stav utkání na svou stranu,ale to se jim díky našemu

brankáři nepodařilo.Další brankovou příle?itost měli hráči Obřan v 61.min.,kdy Dvořák nahrál

Sabelovi,ale ten z malého vápna netrefil prázdnou branku .Kdy? u? se zdálo,?e utkání skončí

nerozhodně,domácí v 76.min.,udělali hrubou chybu v obraně ,Vykypěl zvýšuje na 2:3 a v 79.

min.po stejné chybě Dvořák zvýšuje na konečných 2:4.Domácí mohli ještě v 84.min.,sní?it,

ale jejich střelu náš brankář zneškodnil.Další utkání hrajeme doma v sobotu 21.5.v 15.30