Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Aktuálně

16.kolo : OBŘANY - STARÝ LÍSKOVEC

Vytisknout
Vytvořeno neděle 24. duben 2011 13:56 Aktualizováno pátek 6. duben 2012 21:09 Datum zveřejnění Napsal hynek

16.kolo : sobota 23.4. 2011 14.30

OBŘANY - St. LÍSKOVEC 1 : 2 ( 1 : 2 )

Sestava : Dvořák A., Mlaskač,Luner,Pelikán L.,Slomek,Gothart,Šedrla,Kvapilík,Sabela,

Dvořák T.,Vykypěl.

Střídání : Jašek – Gotharta

?.k : Šedrla,Vykypěl

Branka : Sabela

Začátek utkání,byl celkem vyrovnaný,ale trest pro hráče Obřan přišel v 8. min.,kdy hosté zahrávali

rohový kop a míč skončil v naší brance 0:1.Šanci na vyrovnání měl ve 12.min. Dvořák T.,ale

jeho střelu brankář hostů vyrazil na roh.V 18. min.,hosté zvýšují na 0: 2 a to po chybě

jednoho z našich obránců.Ve 28.min. měl šanci Vykypěl,ale po samostatné akci ,kdy mu nahrál

Dvořák T., nastřelil pouze brankáře hostů.Domácí se dočkali branky ve 33.min.kdy Dvořák nahrál

Sabelovi a ten sní?il na 1 :2.Do konce poločasu mohl v 35.min. vyrovnat Dvořák,ale z malého

vápna přestřeluje branku hostů a do konce poločasu se nic nestalo.Po změně stran se hráči Obřan

sna?ili o vyrovnání,ale bohu?el ani Dvořákova střela v 57.min.neskončila v brance hostů.

Této prohry je veliká škoda,soupeř toti? před tímto utkáním ještě nevyhrál...Další utkání hrajeme

v neďeli 1.5. v 16.30 na hřišti Slovanu Brno.