Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Aktuálně

15.kolo : SPARTA BRNO B - OBŘANY

Vytisknout
Vytvořeno středa 20. duben 2011 14:01 Aktualizováno pátek 6. duben 2012 21:09 Datum zveřejnění Napsal hynek

15.kolo : sobota 16.4. 2011 10.15

SPARTA BRNO B - OBŘANY 2 : 2 ( 1 : 2 )

Sestava : Svoboda,Rástočný,Pelikán,Mlaskač, Slomek,Kvapilík,Šedrla,Luner,Sabela,

DvořákT.,Vykypěl

?.k.: Vykypěl,Pelikán L.

Střídání : Pelikán T. - Vykypěla, Fiala – Pelikána L.

Branky : Dvořák,Luner

Od začátku utkání byli hráči Obřan aktivnější a u? ve 3.minutě po přihrávce Vykypěla dává Dvořák

vedoucí branku 0 : 1.Tato branka mu?stvo velice povzbudila a ve 12.min.po přihrávce Dvořáka dává Luner další branku 0 : 2,krásnou střelou z 20 metrů. Domácí hráči se po těchto brankách

nepolo?ili a ve 24. min.sni?ují na 1 : 2 a tak končí poločas ,ale kdyby hráči Obřan vedli 1 : 4,

nikdo by se nemohl divit.... Po změně stran měli hráči Obřan další šance,ale bohu?el zůstali

nevyu?itý. Domácí se sna?ili stále o vyrovnání a zdálo ,se ?e se ze Sparty odvezou první jarní 3

body,nastala v 87.min.osudová chyba,kdy domácí zahrávali rohový kop,po kterém následovala

penalta za ruku a bylo vyrovnáno 2 : 2.Po skončení utkání byli všichni hráči Obřan zklamáni........

Další utkání hrajema v sobotu 23.4. ve 14.30 na hřišti v Obřanech se Starým Lískovcem.

­________________________________________________________________________________