Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Aktuálně

11.kolo : OBŔANY ? START BRNO 2 : 1 ( 1:1)

Vytisknout
Vytvořeno neděle 31. říjen 2010 11:08 Aktualizováno pátek 6. duben 2012 21:09 Datum zveřejnění Napsal hynek

Sestava : Dvořák A.,Rástočný,Luner,Pelikán L.,Slomek,Jašek,Šedrla,Pelikán Tomáš,Sabela,

Vykypěl,Dvořák

?.k. : Šedrla,Vykypěl,Pelikán L

Střídání : Jehlička – Pelikána T.

Branky : Šedrla,Luner

Od začátku utkání byli hráči Obřan aktivnější a v 21.min,kdy Jašek centroval od rohu hřiště,míč

se odrazil od obránců hostů,dává Šedrla hlavičkou vedoucí branku Obřan 1:0.Ale z vedení se

domácí dlouho neradovali,ve 28.min,fauluje Jašek a hosté vyrovnávají po zahrání přímého kopu

té? hlavičkou 1:1 a do poločasu se na výsledku nic nezměnilo.Ve 2.poločase byla hra

vyrovnaná,ale domácí hráči měli mírnou převahu.V 65.min.měl brankovou šanci Luner, jeho

střelu brankář hostů chytá.Kdy? se zdálo,?e utkání skončí dělbou bodů v 85.min.Luner s

přehledem po přihrávce Dvořáka T.otáčí stav utkání 2:1.Další utkání hrajeme v sobotu 6.11.