Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Aktuálně

9.kolo : ŘEĆKOVICE ? OBŔANY 0 : 1 ( 0 : 0 )

Vytisknout
Vytvořeno úterý 19. říjen 2010 20:54 Aktualizováno pátek 6. duben 2012 21:09 Datum zveřejnění Napsal hynek

Sestava :Dvořák A.,Jašek,Luner,Pelikán L.,Slomek,Mlaskač,Kvapilík,Šedrla,Sabela,Dvořák T.,

Vykypěl

?.k.: Vykypěl,Šedrla

Střídání : Pelikán T. - Vykypěla, Maněk – Kvapilíka

Branka : Pelikán L.

Hráči Obřan,měli od začátku utkání převahu,ale branku se jim v 1.poločase nepodařilo vstřelit.

Ve 2.poločase v 57.minutě, kdy byl v pokutovém území faulován Dvořák T.,rozhodčí nařídil

penaltu,kterou Pelikán L.,proměnil 0:1.Po této brance hráči Obřan chtěli dát další branky,

v 63.min.Dvořák T.,nahrává Kvapilíkovi,ale jeho střela končí na tyči domácí branky,o chvílku

později měl šanci Dvořák T.,ale jeho střela končí v rukou domácího brankáře. V posledních

10.min.utkání domácí hráči přidali na tlaku,sna?ili se o vyrovnání,ale našeho výborně chytájícího

brankáře nepřekonali.Další utkání hrajeme v neděli 24.10. ve 14.30 v Lelekovicích.

-_______________________________________________________________________________