Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Aktuálně

6. kolo: OBŔANY ? SVRATKA B 5 : 0 ( 2 : 0 )

Vytisknout
Vytvořeno neděle 26. září 2010 13:19 Aktualizováno pátek 6. duben 2012 21:09 Datum zveřejnění Napsal hynek

Sestava : Dvořák A.,Rástočný,Pelikán L.,Luner,Jašek,Mlaskač,Kvapilík,Šedrla,Sabela,Vykypěl,

Dvořák T.

Střídání : Pelikán T.-Mlaskače,Denner-Kvapilíka

?.k.: Šedrla,Jašek

Branky : Mlaskač,Sabela,Pelikán L.,Luner,Pelikán T.

Hráči Obřan se ujali vedení v 5.min.,brankou Mlaskače po přihrávce Vykypěla1:0. Po této brance hráči začali hrát pohledný fotbal ,vytvářeli si mnoho brankových šancí,v 18.min.,měl Sabela mo?nost zvýšit,ale jeho střelu brankář hostů chytá.Ve 30.min.po přihrávce Dvořáka T.,Sabela zvyšuje na 2:0 a do poločasu se nic na výsledku nezměnilo.Ve 2.poločase měl ve 40.min,šanci Dvořák,ale jeho střela skončila vedle branky hostů.V56.min.hosté kopali přímý kop,ale Dvořák A.,tuto střelu vyrá?í na roh.Domácí hráči v 61.min.kopali přímý kop a Palikán L.,krásnou střelou,která zaskočila jak obránce hostů,tak i brankáře zvýšuje na 3:0.V 75.min.po rozehrání rohového kopu Luner hlavičkou zvýšuje na 4:0.Toto vedení hráčům dalo chu? dávat další branky a v 78.min.Pelikán T.zvýšuje na konečných 5:0. Další utkání hrajeme v neděli 3.10 v 15.30 v Bohunicích na umělé nebo na přírodní trávě.