Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Aktuálně

4.kolo : OBŘANY - SLOVAN BRNO B 2:5 (1 : 3)

Vytisknout
Vytvořeno pondělí 13. září 2010 10:31 Aktualizováno pátek 6. duben 2012 21:09 Datum zveřejnění Napsal hynek

4.kolo : neděle 12.9.2010 13,15

OBŔANY – SLOVAN BRNO B 2 : 5 ( 1:3)

Sestava : Dvořák A.,Rástočný, Pelikán L.,Luner,Slomek,Mlaskač,Šedrla,Jašek,Dvořák T.,Vykypěl.,

Sabela

Střídání : Pelikán T. - Rástočnýho,Maněk – Slomka

?.k. : Pelikán L.

Branky : Vykypěl 2

Před začátkem utkání se konala minuta ticha za uctění památky našeho hráče Čeňka Schoře, který

v úterý zemřel.Začátek tohoto utkání se hráčům Obřan nevydařil a u? mohli v 1.minutě prohrávat.

Hosté dali v 25.min.vedoucí branku 0:1. Ve 27.min.mohl vyrovnat Luner,ale hlavičkoval mimo branku hostů.

Ve 30.min.vyrovnává Vykypěl 1:1 Po této brance hosté přidali další branku v 35.min.1:2 a

v 46.min.si dává vlastní branku Pelikán L.1:3. Ve 2.poločase v 57.min.Vykypěl sní?uje z penalty

na 2:3.Hosté se nevzdávali a po naších chybách v 60.min.zvýšuji na 2:4 a v 90.min.z penalty na 2:5.

Další kolo hrajeme ve čtvrtek 23.9.v 17.00 na hříšti Lokomotivy.