Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Aktuálně

13.kolo : OBŔANY ? KOHOUTOVICE 2 : 3 ( 0:2)

Vytisknout
Vytvořeno sobota 4. září 2010 13:36 Aktualizováno pátek 6. duben 2012 21:09 Datum zveřejnění Napsal hynek

Sestava : Dvořák A., Rástočný,Luner,Pelikán Lukáš,Slomek,Mlaskač,Kvapilík,Jašek,Šedrla,Vykypěl,

Dvořák T.,

Střídání : Sabela – Vykypěla, Pelikán Tomáš - Dvořáka T.

?.k. : Pelikán Lukáš, Dvořák T.

Branky :Dvořák ,Kvapilík.

V tomto kole hráči Obřan hráli se soupeřem,který sestoupil z 1.třídy.Hosté se ujali vedení v

5.minutě, po chybě obránce 0:1.V 17.min.měl šanci vyrovnat Luner,ale jeho střelu brankář chytá.

Hosté v 35.min.dávají 2.branku a to z pokutového kopu 0:2. Ve 2.poločase hosté zvýšují na 0:3.

V 70.min.mohl Jašek sní?it, ale přestřeluje prázdnou branku hostů,o pár minut později střílí

Sabela ale jeho střelu brankář chytá. V 75.minutě Dvořák T, po krásné přihrávce Sabeli sní?uje na

1:3 a v 77.min.Kvapilík opět po přihrávce Sabeli na 2:3. V 86.min.měl šanci vyrovnat Šedrla, ale

jeho střela končí na břevně branky hostů. Další kolo hrajeme v neděli 5.9. v 16.30 ve Starém

Lískovci, který také sestopil z 1.třídy.