Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Aktuálně

2. kolo: OBŔANY ? SPARTA BRNO B 2 : 1 ( 0:0 )

Vytisknout
Vytvořeno neděle 29. srpen 2010 12:40 Aktualizováno pátek 6. duben 2012 21:09 Datum zveřejnění Napsal hynek

Sestava: Dvořák A.,Mlaskač,Šedrla,Slomek,Pelikán Tomáš,Kvapilík,Pelikán Lukáš,Dvořák T., Vykypěl,Luner,Sabela.

Střídání: Merta – Pelikána T., Hořínek – Vykypěla

?.k.: Dvořák T.

Branky: Mlaskač, Dvořák T.

Do nového soutě?ního ročníku 2010 – 2011, hráči Obřan vykročili po kvalitní letní přípravě a novýma posilama ůspěsně. Od začátku utkání mělo mu?stvo převahu na hřišti, vypracovalo si několik brankových šancí, které nebyly proměněny.Ve druhém poločase v 57.minutě dává vedoucí branku Mlaskač a v 75. Dvořák T.,zvýšuje na 2:0, ale hosté v 89.minutě sní?ili na 2:1.