Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Aktuálně

24.kolo: CHRLICE ? OBŘANY 5 : 4 ( 1 : 2 )

Vytisknout
Vytvořeno neděle 13. červen 2010 11:32 Aktualizováno pátek 6. duben 2012 21:09 Datum zveřejnění Napsal hynek

24.kolo : sobota 12.6.2010 16.30

CHRLICE – OBŘANY 5 : 4 ( 1 : 2 )

Sestava : Dvořák A.,Holý, Pelikán,Luner,Knopp,Jašek,Šedrla,Kvapilík,Slomek,Vykypěl,Dvořák T.,

Střídání : Winkler – Vykypěla

?k.: Pelikán,Jašek

Branky : Vykypěl 2,Kvapilík 2

V předposledním kole,které se hrálo v tropickém teplu,začalo utkání v mírném tempu. V 11.min.Luner uvolnil Dvořáka T.,který nahrál Kvapilíkovi , dává vedoucí branku 0:1.

Z tohoto vedení jsme se dlouho neradovali,domácí v 19.min.vyrovnávají na 1:1.Ve 25.min.,kdy zahrávali domácí malou domů,udělal obránce chybu,které vyu?il Vykypěl a zvýšuje na 1:2.

Ve druhém poločase v 58.,min.,po krásné akci Lunera-Dvořáka,který  nahrál Vykypělovi zvýšujeme na 1:3. Po této brance,se zdálo,?e utkání bude rozhodnuto,ale domácí po 10.min.sni?ují po chybě naší obrany na 2:3 a po několika minutách vyrovnávají na 3:3.Nejhorší okam?ik utkání,přišel mezi 85.-88.,min,kdy naše mu?stvo začalo chybovat v obraně,domácí toho vyu?ili a dávaji nám dvě branky z malého vápna 5:3. V poslední minutě Kvapilík sní?uje na konečných 5:4.

Poslední kolo hrajeme doma v sobotu ve 14.15 s Řečkovicama.