Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Aktuálně

22.kolo: MORAVSKÁ SLAVIA B ? OBŘANY 1 : 2 ( 1 : 1 )

Vytisknout
Vytvořeno pondělí 31. květen 2010 20:10 Aktualizováno pátek 6. duben 2012 21:09 Datum zveřejnění Napsal hynek

v

22.kolo : neděle 30.5.2010 16.30

MORAVSKÁ SLAVIA B – OBŘANY 1 : 2 ( 1 : 1 )

Sestava : Dvořák A.,Holý,Luner,Šedrla,Knopp,Jašek,Kvapilík,Jehlička,Slomek,Vykypěl,Winkler

Střídání : Denner – Vykypěla

?k.: Jehlička,Holý

Branky : Vykypěl,Winkler

V utkání s posledním mu?stvem tabulky,které bojuje o záchranu jako naše mu?stvo,jsme začali bez bojovnosti stejně jak v minulém zápase,na co se doplatilo v 6.min.,kdy domácí rozehrávali rohový kop,naši obránci si nepohlídali volného hráče,který hlavičkou dostává domácí do vedeni 1:0.Z tohoto vedení se domácí dlouho neradovali,ve 13.min.,Kvapilík po krásné akci s Vykypělem,který vyrovnal na 1:1 po této brance se do poločasu u? na výsledku nic nezměnilo.Ve 2.poločase v rozmezí 55.-60.min.měli naši hráči několik brankových šancí,ale ty bohu?el byly neproměněny,kdo to viděl na vlastní oči,tak se mohl chytat za hlavu,co se dá vše promarnit.V 61.min., kdy byl vyloučen domácí hráč,jsme této šance nevyu?ily,domácí nás dostávali pod tlak,jeliko? chtěli rozhodnout utkání,Rozhodující okam?ik přišel v 85.min,kdy Winkler dává vítěznou branku utkání1:2.Další utkání hrajeme doma v sobotu s MCV,které té? bojuje o záchranu...