Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Aktuálně

18.kolo: SPARTA BRNO B ? OBŔANY 0 : 4 (0:2)

Vytisknout
Vytvořeno neděle 2. květen 2010 13:04 Aktualizováno pátek 6. duben 2012 21:09 Datum zveřejnění Napsal hynek

18.kolo : sobota 1.5.2010 16.30

SPARTA BRNO B – OBŔANY 0 : 4 (O:2)

Sestava :Dvořák A.,Holý,Pelikán,Luner,Slomek,Mlaskač,Dvořák T.,Šedrla,Fukal,Vykypěl,Winkler.

Střídání : Kvapilík-Winklera,Knopp-Fukala

?k :Pelikán,Winkler,Dvořák T.

Branky : Dvořák T.,Pelikán,Winkler,Luner

Utkání bylo vyrovnané, naši hráči si u? v 5.min,vytvořili brankovou šanci Mlaskačem,ale domácí stačili tuto střelu odkopnout do rohu.V 8.min. po samostatné akci Dvořák T.,dává vedoucí branku 0:1,která naše hráče velice povzbudila a tou?ili po dalšich brankách.Další branovou šanci,jsme měli mezi 18.-20.min,po zmatku domácí obrany,ale tu Dvořák T.s Vykypělem neproměnili.Ve 30.,min měl Winkler další šanci,ale neproměnil.Domácí mohli vyrovnat v 35.,min,ale jejich střela skončila na břevně naší branky.Kdy? se zdálo,?e do poločasu branka nepadne domácí ve 44.min.faulují následuje penalta,kterou Pelikán se štěstím proměnil 0:2.Ve druhém poločase v 46.,min měl Šedrla po nahrávce Vykypěla další šanci,ale jeho střela končí v rukách domácího brankáře.V 64. Dvořák T. nahrává Winklerovi,který zvýšil na 0:3.Další šanci měl v 70.min.,Vykypěl,ale ten neproměnil,kdy? byl sám před brankářem domácích …,ale o pár min.později vše napravuje Luner,který zvýšuje na 0:4 a utkání se dohrávalo v klidu.Mu?stvo podalo bojovný a hlavně odpovědný výkon za co mu patří poděkování.

________________________________________________________________________________