Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Aktuálně

16.kolo: LÍ?EŃ C -OBŔANY 0:0

Vytisknout
Vytvořeno neděle 18. duben 2010 12:40 Aktualizováno pátek 6. duben 2012 21:09 Datum zveřejnění Napsal hynek

16.kolo : sobota 17.4.2010 18.45

LÍ?EŃ C -OBŔANY 0:0

Sestava .Dvořák,Holý,Pelikán,Luner,Slomek,Mlaskač,Šedrla,Jašek,Vykypěl,

Peška,Winkler.

Střídání : De Valerio – Winklera,Jonáš – Slomka

?k : Mlaskač,Jašek

Utkání na umělé trávě začalo min.ticha za uctění památky zesnulých po letecké katastrofě v Rusku.

Vcelkem vyrovnaném utkání měl Winkler po přihrávce Lunera v 11.min,brankovou šanci,ale jeho střela končí u domácího brankáře.Do konce poločasu,jsme si vytvořili několik brankových šancí,které jsme neproměnili.Ve druhém poločase se hra vyrovnala obě mu?stva měli brankové šance,ale díky dobře chytajícím brankářům branka nepadla a utkání po zodpovědným výkonu našich hráčů skončilo zaslou?enou dělbou bodů.