Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Aktuálně

11.kolo : OBŘANY - CHRLICE

Vytisknout
Vytvořeno neděle 1. listopad 2009 14:27 Aktualizováno pátek 6. duben 2012 21:09 Datum zveřejnění Napsal Hynek

Sestava :Dvořák A.,Hořínek,Mlaskač,Schoř,Slomek,Vykypěl,Dvořák T.,Kvapilík,Jašek,Horák,

Winkler

Střídání : Jonáš – Kvapilíka,Machek – Horáka

? k.: Jašek,Mlaskač,Vykypěl,Dvořák A.

Č k.: Hořínek,Dvořák T.

Branky : Dvořák T.,Slomek

V předposledním kole podzímní části,měli hosté,v 1.minutě po zahrání trestného kopu,brankovou příle?itost,ale Dvořák A.,tuto střelu chytá.Ve 24.min.se Obřany dostávaji po chybě obrany hostů do vedení brankou Dvořáka T.,1:0. Po zahrání trestného kopu,hosté mohly vyrovnat ve 30.min,ale jejich střela končí ve zdi našich obránců.Obřany měli ve 33.min.další brankovou příle?itost,kdy Vykypěl centroval na Dvořáka T.,ale tomu chyběla finální koncovka.Kdy? se zdálo,?e se do konce poločasu na výsledku nic nezmění,udělal Jašek ve 40.,min.chybu a hosté vyrovnávají 1:1.Ve 2.poločase,v 54.min,kdy? fauloval Hořínek,hosté zahrávali přímý kop,po které sice padla branka,ale naštěstí pro odpískaný ofsajd neplatila.V 60.,minutě hosté mohli zvýšit, po chybě Dvořáka A.,ale Schoř odkopává na roh.Po zahrání rohového kopu ,se bohu?el hosté dostávají do vedení 1:2.

V 70.minu.se Obřany dočkávají vyrovnání brankou Slomka po nahrávce Jaška 2:.2.V 75.min,kdy chtěl DvořákA.,zabránit další brance,neš?astně fauloval ,sám se zranil,následovala penalta po které hosté zvýšili na 2:3.Je smutné to,?e utkání nedohráli domácí v klidu a Hořínek s Dvořákem T.,museli předčastně odejít ze hřiště,i kdy? se utkání dohrávalo pouze v 9 hráčích,mohl v 85.min.vyrovnat Schoř,ale jeho střelu brankář hostů chytl.Posledni utkání na domácím hřišti mu?stvu nevyšlo..