Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Aktuálně

1. - 7. kolo + 13. kolo: Zprávy o utkáních

Vytisknout
Vytvořeno neděle 18. říjen 2009 10:17 Aktualizováno pátek 6. duben 2012 21:09 Datum zveřejnění Napsal Hynek

1.kolo : sobota 22.8.09 – 16.30 hod.

OBŘANY - ?EBĚTÍN 0:3 ( 0:2 )

Sestava : Svoboda,Mlaskač,Schoř,?edrla,Knopp,Toman,Horák,Luuner,Slomek ,Dvořák,

Winkler.

? k : Svoboda,Mlaskač, Winkler,Vykypěl. Č k : Hořínek

Střídání : Pištěk – Schoře,Hořínek – Knoppa, Vykypěl – Horáka

Po letní přestávce jsme otevřeli nový soutě?ní ročník,ale ůvodní kolo se nám nevyvedlo, i kdy?

utkání probíhalo v klidném tempu, byl soupeř lepší ve 13.min poslal střelu na naši branku,ale

naštěstí vedle.Po této akci se hosté rozehráli a po neodpískaném ofsajdu a faulu našeho

brankáře, následovala penalta,kterou hosté proměnili.Ve 43. minutě hosté zvýšili další brankou

Po změně stran sice domácí přidali na tlaku,ale hosté byli aktivnější, domácí hráči museli

několikrát málem vykopávat míč z prázdné branky.Nepochopitelné bylo zbytečné vyloučení

Hořínka i kdy? jsme si vytvořili několik šancí ,ale ty jsme bohu?el neproměnili jako např :

Toman.Pištěk....

2.kolo : čtvrtek : 27,8,09 – 18,00 hod.

LOKOMOTIVA BRNO - OBŘANY 5:1 ( 2:0)

Sestava : Svoboda,Mlaskač,Pelikán,Schoř,Slomek,Dvořák,Jehlička,Kvapilík,Vykypěl,Luner,

Winkler.

? k : Mlaskač

Střídání : Horák – Winklera , Pištěk – Pelikána

Domácí se ujali vedení u? ve 4,min.,přihrávkou pasem do malého vápna po chybě naší obrany.

K vyrovnání jsme měli blízko,ale v 15.min,ale Dvořákovou střelu brankář vyrá?í na roh,Mezi

25,– 30, min,jsme měli další šance kdy? po centru Vykypěla Kvapilík hlavičkuje nad branku z

ma,lého vápna a nebo kdy? nastřelíme bránícího hráče.Ve 43.min,domácí dávají 2,branku Ve

2,poločase po faulu Mlaskače,zahrávají domácí prímý kop,ale naštěstí vedle.V 53.min.po při-

hrávce Lunera,byl Dvořák ve vylo?ené šanci,ale brankář vvrá?í na roh.později pakJehlička

centruje na Horáka,ale ten hlavičkuje těsně vedle,V 60,min.po špatném zahrátí ofsajdu domácí

dávají 3,branku,kdy šel hráč sám na brankáře.V 67,min.Vykypěl sní?uje na 3 – 1,ale mezi

68.- 85. min.rozhodli domácí utkání na konečných 5 – 1.Trenér Pavéska byl velice zklamám

s výkonem svého mu?stva na hřišti...

13.kolo, čtvrtek 3.9.2009 ,17:30

OBŘANY – SLOVAN B 4 :4 ( 2:3 )

Sestava : Vystrčil,Šedrla,Mlaskáč,Schoř,Slomek,Klapilík,Vykypěl,Luner,Jašek,Dvořák,Toman,

Sřídání : Pelikán – Šedrla , Jehlička – Slomkek , Pištěk – Vykypěl ,

? k: Pelikán,

Branky : Toman – 2 , Luner – 1 , Kvapilík – 1

V páté minutě se mohli domácí ujat vedení , ale Dvořákovu střelu po nahrávce Lunera, brankář vyrá?í.V sedmé minutě měl šanci Luner po příhrávce Kvapilíka,ale ten přestřeluje z malého vápna bránu.Ve dvanácnté minutě se ujimáme vedení, po zahrání přímeho kopu Toman se neskutečně trefuje do brány.Z vedení se muštvo dlouho neradovalo,jeliko? po faulu Vykypěla v pokutovém území následovala penalta a bohu?el hosté vyrovnali na 1:1. Po této vyrovnávajíci brance mu?stvo začlo tradičně chybovat v obrané fázi a hosté v rozmezí 22 – 27 minutě nám vsitili dvě laciné branky.Ve 37. minutě domácí sni?ují z penalty kterou Luner s jistotou proměnil sni?ují na 2:3 .V 38. minutě po krásné přihrávce Lunera měl Kvapilík vylo?enou brankovou příle?itost,ale bohu?el střílí těsně vedle,čemu něchtěl věřit ani sám trenér Pavéska,?e i tohle se se dá minout.A tak skončil poločas.Ve druhém poločasu mu?stvo přidalo na tlaku ,vyu?ívalo chyb soupeřů,který začal chybovat v obraně a v 54.minutě Kvapilík po náhrávce Tomana sni?uje na 3:4 .Po této brance mu?stvo vycítilo ?e by mohlo utkání strhnout na svou stranu .V 75. minutě vyrovnává Toman na 4:4. Po této brance měli domácí chu? rozhodnout utkání ve svůj prospěch ,ale bohu?el v 78.minutě Toman přestřeluje prázdnou bránu a v 88.minutě Luner střílí takté? těsně vedle,po ukončení utkání,sice domácí získali bod ,ale chtěli víc.....

3,kolo : sobota 5,9,2009 , 16,30

OBŘANY - LÍŠEŇ C 3:3 ( 2:2 )

Sestava : Dvořák,Machek,Pištěk,Schoř,Knopp,Jašek,Kvapilík,Vykypěl,Slomek,Toman,Dvořák T.

Střídání : Pelikán – Machka, Jonáš – Jaška

? k : Vykypěl

Branky : Dvořák Tomáš 3

Od začátku utkání byli domácí aktivnější ve hře ,ji? v 1.minutě se ujali vedení po pěkné akci od obránců přes zálo?níky,kdy Slomek nahrává Dvořákovi 1-0.V 15,min.po špatné rozehrávce Vykypěla se hosté dostávají do vylo?ené šance, brankář Dvořák vyrá?í,ale míč se dostává k volnému proti hráčí a je vyrovnáno na 1-1. Mezi 23.-26.min.se domácí ujímají opět vedení opět brankou Dvořáka po přihrávce Jaška,vedení mohlo být vyšší,ale Dvořák přestřeluje bránu po přihrávce Schoře ..2-1.Ve 29,min Toman po příhravce Dvořáka přestřeluje bránu hostí.Ve druhém poločase se hra otočila hosté byli lepší a opět se potvrdilo staré pravidlo naší obrany,která začala opět chybovat,čeho? hosté vyu?ívají a po zahrání trestného kopu hlavičkou zvyšují na 2-3.V 63.min.Dvořák vyrovnává na 3-3 po přihrávce Jaška.Domácí měli výhru na dosah,ale střelu Slomka po přihrávce Dvořáka hostující brankář vyrá?í na roh.

4.kolo : neděle 13.9.2009 , 16.30

BOHUNICE B - OBŘANY 1:3 ( 1:1 )

Sestava : Dvořák,Mlaskač,Šedrla,Jašek,Schoř,Kvapilík,Vykypěl,Luner,Slomek,Dvořák T.,Horák.

Střídání : Toman - Horáka ,Hořínek – Dvořáka.

? k : Jašek , Dvořák , Schoř.

Branky : Kvapilík 2, Slomek.

Domácí se ujali vedení v 5.min,kdy našemu brankáři neš?astně proklouzl míč mezi rukama.Ve 22.min.měl blízko k vyrovnání Luner,ale z 20 metrů přestřeluje branku.ve 27.min.mohl Kvapilík dát vedoucí branku,ale střílí těsně vedle.Ve 30.min.měli domácí šanci otočit utkání,ale to se naštěstí nestalo díky našemu brankáři,který tuto střelu vyrá?í.V31.min.po krásné akci Lunera a Vykypěla,který poslal cenntr na Dvořáka,ale ten byl na malém vápně zastaven domácími obránci,ve 36.min.se nám podařilo vyrovnat Slomkem po nahrávce Jaška 1 : 1.Po další pěkné akci Lunera,Horákovou střelu domácí brankář vyrá?í na roh.Domácí opět ve 48.min.se mohli dostat do vedení,ale Šedrla brance zabránil.V63.min.Kvapilík zvyšuje na 1 : 2.Po této brance mu?stvo přidalo na tlaku,jeliko? chtělo končně vyhrát a Kvapilík dává v 81.min.rozhodující branku 1 :3.Po skončení utkání radost veliká,trenér Pavéska děkuje svým hráčům za dobrý výkon.

12.kolo : čtvrtek : 17.9.2009 , 16.30

ŘEČKOVICE - OBŘANY 3: 1 ( 0:1 )

Sestava : Pištěk,Mlaskač,Šedrla,Slomek,Dvořák,Hořínek,Kvapilík,Vykypěl,Horák,Luner,Jašek.

Střídání : Jehlička – Slomka,Kessner – Hořínka.

? k. : Jašek , Vykypěl

Branka : Dvořák T.

U? od začátku bylo jasné,?e toto utkání nebude pro nás jednoduché,co? se ukázalo ve 3.min.,kdy Pištěk vyrá?i nohama střelu,která směřovala do naší branky.Ve 4.min.dáváme branku,ale ta pro ofsajd nebyla uznána.Vedení se ujímáme ve 12.min.brankou Dvořáka o pár minut domácí mohli vyrovnat,ale zachraňuje nás nastrělená tyč.Ve 20.min.po akci Slomka a Dvořáka,který nahrává Lunerovi,ale ten měl přihrávku na dlouhou nohu,se na stavu nic nezměnilo.Ve 28.min.opět Pištěk zázračně vyrá?í střelu domácích,kdy by 1.poločas skončil 5 : 5,nikdo by se nedivil co se dalo neproměnit v obou mu?stvech. V 51.min.rozehrávají domácí přímý kop,ale ten Pištěk v klidu chytá,ale trest přišel v 57.min,kdy mokrý míč neštastně vyklouzl brankáři z ruky a domácí vyrovnávají.O osudu utkání se rozhodlo mezi 66.-69.min.kdy domácí srovnávají a hned se dostávají do vedení.Co dělala obrana ? V 83.min,po zahrání rohového kopu Vykypěla Kvapilík hlavičkuje,ale domácí brankář tuto střelu chytá.Proč se domácí,museli chytnout na nás ….?

1. kolo : sobota 19.9.2009 16.00

OBŘANY - SPARTA BRNO B 2 :4 ( O:3 )

Sestava : Svoboda,Hořínek,Schoř,Mlaskač,Knopp,Jašek,Vykypěl,Kvapilík,Slomek,Toman,Dvořák

Střídání : Horák – Slomka,Pištěk – Hořínka,Jelínek – Vykypěla.

Branky : Kvapilík,Horák z penalty

? k : Hořínek,Vykypěl

Č k : Svoboda

Domácí nastoupili k utkání v nekompletní sestavě,pro nemoc hráčů Dvořáka A.,Šedrleho,Lunera,od začátku utkání hosté byli aktivnější jeliko? přijeli s omlazeným mu?stvem a udávali tempo hry a u? v 6.min.po zahrání přímeho kopu Svoboda vyrá?í.V 21.min.se Dvořák dostává do brankové šance,ale hostující brankář střelu chytá.Ve 33.min.po neodpískaném ofsajdu domácí obránci přestali hrát 0:1.Další branka padla opět po chybě obrany ve 39.min. 0:2.Ve 40.min.mohl Toman sní?it,ale svou nedůraznou střelou brankáře hostí nepřekonává.Ve 43.min.hosté zvyšují na 0:3.Ve 48.min.měl Horák šanci,ale brankář hostů střelu chytá.V 53.min.měl opět Dvořák brankovou šanci po nahrávce Kvapilíka,ale neproměňuje.O pár min.později po autovém vhazování Horák prodlu?uje míč na Kvapilíka a ten sni?uje na 1:3 v 55.minutě.V 56.minutě Toman opět spálil dálší tutovou šanci.

V 67.minutě Dvořák nahrává Horákovi a jeho střelu hostující obránci odrá?í pouze na roh.V 69.minutě kdy byl faulován Kvapilík následoval pokutový kop,který Horák v klidu proměňuje a sni?uje na 2:3.Po této brance vycítilo domácí mu?stvo ?e má na vyrovnání, tak přidalo více na tlaku a Horák měl blizko k vyrovnání, ale jeho střela bohu?el šla jen těsně kolem brankové čáry hostů.V 75.minutě po chybě Jaška, Svoboda zachraňuje jasnou branku Sparty.Černá tečka utkání se odehrála

v 82.minutě, kdy po chybě obřanského Jaška, chtěl Svoboda zabránit vylo?ené brance,ale bohu?el šel do zákroku tak neš?astně ?e byl vyloučen červenou kartou ze hriště a rozhodčí nařídil penaltu,na kterou Pištěk nedosáhl,jeliko? byla mířená po zemi k tyči, stav 2:4

Na průběhů utkání se projevil i slabý výkon rozhodčího, který si byl ve většině situacích velice nejistý.Po skončení uktání hráčí Obřan odchází do kabiny kde panovala tichá nálada...

6.kolo : neděle 27.9.2009 16.00

LELEKOVICE - OBŘANY 1 :0 ( 0 :0 )

Sestava : Pištěk,Mlaskač,Winkler,Luner,Slomek,Dvořák,Vykypěl,Schoř,Kvapilík,Horák,Toman.

Střídání : Hořínek – Slomka

? k. : Mlaskač

Domácí u? ve 3.minutě měli brankovou šanci,ale ta naštěstí pro ofsajd byla zastavena.V 10. min.střílí Toman na bránu domácích,ale domácí brankář tuto střelu chytá.V 18. min.domácí rozahrávali přímý kop,ale střela končí naštěstí na spojnici hostující branky . V 21. min.měli hosté další brankovou šanci,ale Horákova střela končí mimo branku domácích.Po útočné akci domácí měli opět další příle?itost vstřelit branku,ale Pištěk tuto střelu likviduje.Ve 49.min.měl Kvapilík

po přihrávce Schoře brankovou šanci,ale domácí brankář tuto střelu chytá,v 55.min.opět Kvapilík po přihrávce Horáka hlavičkuje na branku domácích,ale opět z toho branka nebyla.V 63.ninutě po akci domácích vyklouzl mokrý míč Pištěkovi z ruky, Slomek zbytečně fauluje v pokutovém území nasleduje penalta,kterou domácí proměnili a ujali se vedení.1:0.Po této brance hostující trenér přesunul středního zálo?níka Schoře do ůtoku se snahou o vyrovnání ,ale mu?stvo si bohu?el i kdy? více ůtočilo nevytvořilo ?ádnou další vylo?enou šanci a domácím se podařilo udr?et těsné vítězství, funkcionáři a hráči Obřan odešli zklamaně do kabiny.

7.kolo sobota 3.10.2009 15:30

OBŘANY - SVRATKA BRNO B 3:4 (1:2)

Sestava: Dvořák A. Mlaskač, Schoř, Winkler, Knopp, Kvapilik ,Vykypěl ,Luner, Slomek, Toman , Dvořák T,

Střídání: Pištěk – zraněného Tomana ,Hořínek - Vykypěla

Branky: Luner, Toman, Slomek

Od začátku utkání byli domáci aktivnější ve hře ,vytvářeli si několik brankových příle?itostí, které neskončily v soupeřové brance.Ve 14.minutě se domácí ujímají vedení brankou Tomana ,který po přihrávce Lunera ,překonává po dvou vylo?ených šancí brankáře hostů.V 17 minutě mohli domácí opět zvýšit vedení, ale Lunerova střela opět končí mimo bránu.V 21.minutě po faulu na Tomana který se vá?ně zranil, byl odnesen na nosítkách mimo hrací plochu , trenér Pavéska musel nečekaně udělat první změnu v sestavě.Ve 43.minutě mohl Pištěk dát hostům branku do šatny ,ale nestalo se tak, jeliko? střela byla nepřesná.Hosté se do konce prvního poločasu nevzdávali a 45 minutě po zbytečném faulu Schoře zahrávali přímý kop a vyrovnali tím na 1:1.I kdy? se zdálo ?e poločas končí smírně,domácí dostali o dvě minuty později po tradičních chybách obrany další branku a hosté otáčí stav utkání na 1:2 Ve 49.minutě po akci Slomka,Luner opět přestřeluje.V 55.minutě měl Mlaskač šanci na vyrovnání, ale hostující brankář tuto šanci chytá.Po těchto nezdařených brankových šancí mu?stvo začalo zmatkovat,dopouštělo se dalších chyb,kterých hosté vyu?ívají a v 60.minutě nás trestají další brankou z 20 metrů a zvyšují stav na 1:3 Bylo neuvěřitelné to, ?e během dvou minut hosté zvýšili na 1:4 Tento stav mu?stvo neslo?ilo a trenér hnal své svěřence k vyrovnání.V 68.minutě měl šanci Luner, ale jeho střela končí opět v rukách brankáře hostí.Domácí se stále nevzdávali co? se projevilo v 73.minutě kdy? Luner sni?uje na 2:4.Po této brance jakoby mu?stvo o?ilo a v 78.minutě Slomek sni?uje po přihrávce Dvořáka T.na 3:4 .I kdy? byli do konce utkání naší domácí hráčí aktivnější ,více napadali soupeřovu branku se snahou o vyrovnání, tak se jim vyrovnat nepodařilo.Bohu?el tato další ztráta bodů na domácím hřišti posouvá Obřany ke konci tabulky.

8.kolo : sobota 10.10.2009 15.00

SLATINA - OBŘANY 4 :1 ( 1:0 )

Sestava : Dvořák A.,Mlaskač,Schoř,Winkler,Knopp,Jašek,Luner,Kvapilík,Slomek,Dvořák T.,

Vykypěl.

Střídání : Hořínek – Schoře,Horák - Dvořáka

? k : Vykypěl,Mlaskač,Hořínek,Luner

Č k : Vykypěl

Branka : Slomek

Utkání vedoucího mu?sta tabulky proti předposlednímu,se vyvýjelo od úvodních minut příznivěji pro domácí,kteří v 1.min.vystřelili na naši branku,ale naštěstí vedle.Mezi 6.-8.min domácí střílí na naši branku,ale Dvořák A .,se Slomkem tyto střely zachraňují.Ve 27.min.měl brankovou šanci Dvořák T.,který střílel mezi obránci domácích vedle,ve 28.min.Knopp kope přímý kop,ale jeho střela končí v rukách domácího brankáře.Ve 30.min.Vykypěl po přihrávce Dvořáka T.,hlavičkuje nad branku domácích.Trest pro naše mu?stvo přišel ve 33.min.,kdy? domácí mu?stvo po faulu Vykypěla ,kopalo přímý kop a ujali se vedení 1:0.Ve 36.min.po faulu Vykypěla,který uviděl ?lutou kartu,domácí opět mohli zvýšit,ale Dvořák A.,tuto střelu vyrá?í na roh.Hosté měli šanci na vyrovnání v 39.min.,kdy Knopp střílí po přímém kopu na branku domácích,ale tuto střelu opět brankář chytá.Ke konci poločasu měl šanci Luner,který po faulu na Vykypěla z přímého kopu prěstřeluje branku domácích.Po změně stran v 46.min.,další brance domácích zabraňuje Winkler.Ve 49.min.měl šanci na vyrovnání Slomek,ale jeho střelu domácí brankář chytá.V50.minutě byla opět šance na vyrovnání po krásné akci Kvapilíka-Dvořáka,ale tuto střelu domácí branřář vyrá?í na roh.V 54.min.domácí mohli zvýšit,ale Dvořák A.,na tříkrát zázračně chytá tuto střelu chytá.V 64.min.se dočkáváme vyrovnání brankou Slomka, po nahrávce Vykypěla 1:1.Po zahrání rohového kopu v 73.min.,domácí otáčí stav utkání na 2:1 a o minutu později u? vedli 3:1.Po školácké chybě v 80.min,hosté dohrávali v 10 hráčích,kdy byl vyloučen Vykypěl za odkopnutí míče v přerušené hře.Této příle?itosti domácí vyu?ívájí a v 87.min.zvýšují na 4:1.Po této brance se mu?stvo hostů přestává soustředit na hru,na hřišti bylo nervózní na co mohl doplatit Luner který mohl být té? vyloučen.V poslední minutě zápasu se na stavu nic nemění,jeliko? Luner le?érně neproměňuje pokutový kop a tak odchází hráči Obřan ze hřiště opět bez zisku bodů.Není mo?né aby domácí ve druhém poločace měli tři střely na branku,ze kterých rozhodli utkání .O čem hovoří

statistika utkání :

Slatina : 1.poločas : strěly na branku : 4, mimo : 7, rohy : 3, fauly : 7, ofsajdy : 2.

2.poločas : střely na branku : 3, mimo : 3, rohy : 3, fauly : 9, ofsajdy : 2

Obřany : 1.poločas : střely na branku : 2 ,mimo :4, rohy : 0, fauly : 8 ,ofsajdy :1

2. poločas : střely na branku : 4, mimo : 1, rohy : 5, fauly : 12, ofsajdy 1.

________________________________________________________________________________