Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Aktuálně

8. kolo: SLATINA - OBŘANY

Vytisknout
Vytvořeno neděle 11. říjen 2009 21:22 Aktualizováno pátek 6. duben 2012 21:09 Datum zveřejnění Napsal Hynek

Sestava : Dvořák A.,Mlaskač,Schoř,Winkler,Knopp,Jašek,Luner,Kvapilík,Slomek,Dvořák T.Vykypěl.

Střídání : Hořínek – Schoře,Horák - Dvořáka

? k : Vykypěl,Mlaskač,Hořínek,Luner

Č k : Vykypěl

Branka : Slomek

Utkání vedoucího mu?sta tabulky proti předposlednímu,se vyvýjelo od úvodních minut příznivěji pro domácí,kteří v 1.min.vystřelili na naši branku,ale naštěstí vedle.Mezi 6.-8.min domácí střílí na naši branku,ale Dvořák A .,se Slomkem tyto střely zachraňují.Ve 27.min.měl brankovou šanci Dvořák A.,který střílel mezi obránci domácích vedle,ve 28.min.Knopp kope přímý kop,ale jeho střela končí v rukách domácího brankáře.Ve 30.min.Vykypěl po přihrávce Dvořáka T.,hlavičkuje nad branku domácích.Trest pro naše mu?stvo přišel ve 33.min.,kdy? domácí mu?stvo po faulu Vykypěla ,kopalo přímý kop a ujali se vedení 1:0.Ve 36.min.po faulu Vykypěla,který uviděl ?lutou kartu,domácí opět mohli zvýšit,ale Dvořák A.,tuto střelu vyrá?í na roh.Hosté měli šanci na vyrovnání v 39.min.,kdy Knopp střílí po přímém kopu na branku domácích,ale tuto střelu opět brankář chytá.Ke konci poločasu měl šanci Luner,který po faulu na Vykypěla z přímého kopu prěstřeluje branku domácích.Po změně stran v 46.min.,další brance domácích zabraňuje Winkler.Ve 49.min.měl šanci na vyrovnání Slomek,ale jeho střelu domácí brankář chytá.V50.minutě byla opět šance na vyrovnání po krásné akci Kvapilíka-Dvořáka,ale tuto střelu domácí branřář vyrá?í na roh.V 54.min.domácí mohli zvýšit,ale Dvořák A.,na tříkrát zázračně tuto střelu chytá.V 64.min.se dočkáváme vyrovnání brankou Slomka, po nahrávce Vykypěla 1:1.Po zahrání rohového kopu v 73.min.,domácí otáčí stav utkání na 2:1 a o minutu později u? vedli 3:1.Po školácké chybě v 80.min,hosté dohrávali v 10 hráčích,kdy byl vyloučen Vykypěl za odkopnutí míče v přerušené hře.Této příle?itosti domácí vyu?ívájí a v 87.min.zvýšují na 4:1.Po této brance se mu?stvo hostů přestává soustředit na hru,na hřišti bylo nervózní na co mohl doplatit Luner který mohl být té? vyloučen.V poslední minutě zápasu se na stavu nic nemění,jeliko? Luner le?érně neproměňuje pokutový kop a tak odchází hráči Obřan ze hřiště opět bez zisku bodů.Není mo?né aby domácí ve druhém poločace měli tři střely na branku,ze kterých rozhodli utkání .O čem hovoří

statistika utkání :

Slatina : 1.poločas : střely na branku : 4, mimo : 7, rohy : 3, fauly : 7, ofsajdy : 2.

2.poločas : střely na branku : 3, mimo : 3, rohy : 3, fauly : 9, ofsajdy : 2

Obřany : 1.poločas : střely na branku : 2 ,mimo :4, rohy : 0, fauly : 8 ,ofsajdy :1

2. poločas : střely na branku : 4, mimo : 1, rohy : 5, fauly : 12, ofsajdy 1.