Registrace FACR

Klub funguje za podpory:
Statutarni mesto Brno poskytlo v roce 2022 financni podporu ve vysi 104.000 Kc.

News

II. třída muži 21.kolo 19.5.2012 16:30 hod Obřany – MCV 1:1 (0:0)

Vytisknout
Vytvořeno neděle 27. květen 2012 11:59 Aktualizováno neděle 27. květen 2012 11:59 Datum zveřejnění Napsal Lasky

Branky: Hořínek – Ullmann

Rozhodčí: Horák

Obřany:

Dvořák A. – Holý (70¨ Denner), Winkler, Mlaskač, Slomek – Hořínek, Šedrla, Pelikán Tomáš (58¨ Smetana), Sabela – Dvořák (10¨ Fildán), Jašek

 

Již ve 2.min. dostal Alda ideální kolmý pas a postupoval sám na gólmana MCV Pelikána. Po proniknutí do velkého vápna nepochopitelně zpomalil, nechal se doběhnout obráncem, začal kličkovat a obrovská šance se rozplynula jako pára nad hrncem. Nikdo mu nic nevyčítal. Změna v přístupu v šatně a na lavičce velela navodit pozitivního ducha s tím, že příště už to vyjde. Úvod se nesl na naší aktivity směrem dopředu. Po pasu Winklera tentokrát Jašek zakončuje, Pelikán střelu chytá. Pro bolesti zad odstupuje Dvořka, do hry se dostává Luboš Fildán. Postupně se hra vyrovnává, příležitosti má i soupeř. Ve 41.min. po krásné akci Hořínek – Šedrla se ocitá v gólové šanci Pelikán T., se špatně umístěnou střelou si jeho jmenovec ví rady.

Ve 49.min. se po samostatné akci Vaška Hořínka, kdy přešel slalomem přes 4 hráče a přesně zakončil, ujímáme vedení. Málo vídaná záležitost. MCV odpovídá náporem, 2x po sobě kopou roh. V 53.min. fauluje Šedrla, jasná penalta. Exekutor se prudkou střelou k tyči nemýlí. Do konce zápasu se hraje vyrovnaný fotbal, spíše je míč v našem držení. Počet střel vyznívá také pro nás, ale většinou jdou mimo. U mnoha hráčů ubývají i fyzické síly, bez kterých si nelze vytvořit závěrečný nápor.

Friday the 1st. Affiliate Marketing.
Copyright 2012

©