Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Aktuálně

II. třída muži 18.kolo 28.4.2012 16:00 hod Chrlice – Obřany 3 : 1 (1:1)

Vytisknout
Vytvořeno sobota 5. květen 2012 9:21 Aktualizováno neděle 19. srpen 2012 20:01 Datum zveřejnění Napsal Lasky

Obřany:

Svoboda – Mlaskač, Winkler, Pelikán Lukáš, Knopp (37¨ Maněk) – Gothard, Hořínek (70¨ Pelikán Tomáš), Šedrla, Slomek – Vykypěl, Jašek ; připraveni Holý, Merta

V 6. min. zahrává Winkler ještě z vlastní poloviny dlouhý a vysoký nákop do pokutového území. K překvapení všech zapadá větrem stočený míč pod břevno. Ujímáme se tak na půdě vedoucího celku tabulky vedení. Jednak tato šťastná branka, ale hlavně takticky dobře vedená hra, kdy až do 25. min. nepouštíme soupeře do žádné šance, drží jiskřičku naděje na dobrý výsledek. Jenže potom pokus zapomenutého Musila likviduje Jindra, střela z 20 m trefuje tyč a po chybě Mlaskače hasí na brankové čáře Knopp. Necháváme se zbytečně zatlačit a ve 40. min. fauluje (taky zbytečně) kapitán a střelec naší branky v jedné osobě. Musil penaltu proměňuje střelou po zemi k tyči. Těsně před poločasem střílí Hořínek vedle.

V druhém poločase hrajeme proti slunku a větru. Chrlice nás přehrávají. Jedna branka jim nebyla pro ofsajd uznána. V 51.min. po špatném bránění přichází prudká střela z 25 m a končí nechytatelně v šibenici. V 75. min. přichází z našeho pohledu snad nejdůležitější fotbalový moment zápasu. Po přesném vysunutí Jaška postupuje Gothard zcela sám na domácího brankáře. Ten vybíhá, zmenšuje střelecký úhel. Zdeněk míč zvedá, gólmana přehazuje, ale bohužel i brankovou konstrukci. Následně se výborným zákrokem vyznamenává Jindra. V další minutě Winkler z trestného kopu trefuje bránu a gólmanem vyražený míč střílí Jašek nad. Po dalším zbytečném faulu kousek za hranicí velkého vápna využívají domácí trestňák a s přispěním teče ve zdi zvyšují na konečných 3:1.