Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Aktuálně

7.kolo 1.10.2011 Obřany ? Lí?eň C 2 : 1 (2:1)

Vytisknout
Vytvořeno čtvrtek 6. říjen 2011 14:48 Aktualizováno pátek 6. duben 2012 21:09 Datum zveřejnění Napsal Lasky

Ve 13.minutě svítil na světelné tabuli stav 2:0 a mohlo by se zdát, ?e dnešní zápas hraný za letního počasí bude jen otázkou skóre. Jak padaly branky? Kuba si naběhl vpravo do volného prostoru, odcentroval před branku a míč k překvapení všech přesně zapadl do horního rů?ku. Kvápa se probojoval do pokutového území, vyslal nikterak prudkou střelu a po jejím odrazu od tyče byl nejpohotovější Dvořka. Potom hosté přidali, získali si územní převahu, ale u? ne šance. Do jediné jsme je poslali po chybě sami, kdy? stoper Pelikán podběhl vysoký míč, a Taccori se štěstím upravil na 2:1. V druhé půli se hrál vyrovnaný fotbal. Na gólové šance to bylo 2:1, z naší strany neuspěli Gothard a Sabela. Po vzdušném souboji o míč letící od rohového praporku skončili Pelikán T. a Cupal s tr?nou ránou na hlavě, museli vyhledat lékařské ošetření. Líšeň se v závěru vrhala do útoku, ale do většího náporu a zakončení se díky naší aktivní hře nedostala.