Registrace FACR

Klub funguje za podpory:
Statutarni mesto Brno poskytlo v roce 2022 financni podporu ve vysi 104.000 Kc.

5.kolo 17.9.2011 Obřany ? Chrlice 1 : 3 (0:2)

Vytisknout
Vytvořeno čtvrtek 6. říjen 2011 14:45 Aktualizováno pátek 6. duben 2012 21:09 Datum zveřejnění Napsal Lasky

B: Gothard – Musil, Harašta, Hašek

?K: Pravda, Gothard, Winkler – Štěpánek, Harašta, Musil

Rozhodčí: OFS BK


Obřany:

Sikora – Pravda, Winkler, Pelikán Lukáš (Hořínek), Knopp – Gothard, Kvapilík, Pelikán Tomáš, Slomek, Sabela – Dvořák

Do sestavy se vrátili kmenoví hráči Dvořák T. a Kvapilík, ale řady marodů rozšířil po pracovním úrazu Šedrla. Na úvod zápasu zvolily oba mančafty stejný herní styl. Vysoký dlouhý míč dopředu, téměř ?ádná kombinační hra po zemi. Z této flákané vyčnívá čistá gólová šance Dvořky. Sice tísněn obráncem se dostal a? před branku, jen?e trefil gólmana. Poté získávají převahu Chrlice. Nestíháme přerušit akce v zárodku, následně potom musíme nebezpečí likvidovat nedovolenými zákroky. V 15. min. prohráváme 0:1, M.Musil trestné kopy umí, míč prochází vedle zdi a pod padajícím Sikorou. Sabela svoji samostatnou akci zakončuje střelou nad. V 25.min. nezvládáme další standardní situaci, obranné postavení při rohovém kopu není zdaleka ideální. Míč se dostává ke zcela volnému hráči a jeho trefa z 25 m na 0:2. Na náš rohový kop zahrávaný Gothardem skáče nejvýše Kvápa, ale jeho hlavička jde mimo.

V druhé půli u? ve 49. min. se vydařila pohledná kombinační akce po ose Dvořák – Sabela – Gothard se zakončením střelou do tyče a branky. Nakopne nás sní?ení na 1:2 k dalším útočným akcím, k vyrovnání či dokonce obratu v zápase? Hráčům nelze upříst snahu, ale proti pozorně hrajícímu soupeři s osobním bráněním našeho nejlepšího hráče se nedoká?eme prosadit. Nejsme schopni se dostat do zakončení. Postupem času ubývá (některým hráčům) fyzických a mo?ná i psychických sil k závěrečnému náporu. Naopak, dvě minuty před koncem necháváme na naší levé straně a? příliš prostoru Musilovi, který posílá lehký oblouček před branku. Následuje nechytatelný volej pod břevno na konečných 1:3.

Chrlice hrají podstatně lépe ne? na jaře, vedou tabulku, ale určitě se dají porazit. Nám se tento zápas nevydařil. Pokud chceme ve čtvrtek v Bílovicích uspět, musíme zlepšit všechny herní činnosti a k tomu přidat maximální bojovnost.

Friday the 1st. Affiliate Marketing.
Copyright 2012

©