Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Aktuálně

20.kolo : OBŘANY - BOHUNICE B

Vytisknout
Vytvořeno pondělí 23. květen 2011 11:29 Aktualizováno pátek 6. duben 2012 21:09 Datum zveřejnění Napsal Hynek

20.kolo : sobota 21.5. 2011 15.30

OBŘANY - BOHUNICE B 6 : 1 ( 3: 0 )

Sestava : Dvořák A.,Rástočný,Luner,Pelikán L.,Jašek,Jehlička,Šedrla,Kvapilík,Sabela,Dvořák T.,

Vykypěl

Střídání : Pelikán T.– Kvapilíka ( po ?luté kartě ),Gothard – Jehličky

?.k.: Kvapilík

Branky : Sabela 2,Šedrla,Dvořák T., Kvapilík,Vykypěl

Od začátku utkání hráli obě mu?stva pozorně,jeliko? nechtěli brzy inkasovat branku a tak veškeré

akce končily na hranici velkých vápen.Ve 25.min.Vykypěl kopal rohový kop,míč poslal na Šedrlu

a ten hlavičkou dává vedoucí branku utkání 1:0.Po krásné akci Jehlička – Vykypěl,

Dvořák ve 26.min.zvýšuje na 2:0 a hráči Obřan tou?ili dát další branky,ve 33.min.měl

šanci Jehlička po Dvořákové přihrávce,jeho střelu ale brankář vyrá?í.Sabela ve 34.min.po přihrávce

Kvapilíka zvýšuje na 3:0 a do konce poločasu u? branka nepadla.Ve 2.poločase v 50.min.hosté

sní?ili 3:1,ale tato branka domácí hráče nezaskočila v 66.min.Jehlička centruje Kvapilíkovi, který zvýšuje na 4:1v 78.min.Sebela zvýšuje na 5:1.Poslední branka utkání padla v 83.min,kdy Vykypěl

dává na konečných 6:1.Další utkání hrajeme v sobotu 28.5. v Líšni v 19.15.

________________________________________________________________________________