Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Aktuálně

10.kolo MCV BRNO - OBŘANY

Vytisknout
Vytvořeno pondělí 26. říjen 2009 13:53 Aktualizováno pátek 6. duben 2012 21:09 Datum zveřejnění Napsal hynek

Sestava : Dvořák A.,Hořínek,Schoř,Luner,Šedrla,Vykypěl,Kvapilík,Dvořák T.,Slomek,Winkler,Jašek

Střídání : Horák – Slomka,Kessner-Winklera,Pištěk – Hořínka

? k. : Vykypěl,Kvapilík

Branka : Schoř z penalty

Začátek utkání v místním derby byl vyrovnaný,v 8.min,kdy domácí zahrávali přímý kop naši branku tato střela neohrozila,jeliko? šla mimo. V 10.min.po akci Kvapilík-Jašek,který nahrál Winklerovi,ale ten u? nestačil zakončit.Ve 14.min., kdy se Hořínek přestává soustředit na hru zbytečně fauluje a rozhodčí nařizuje penaltu.po které se dostávají domácí do vedení 1:0.V 18.min.měl blízko k vyrovnání Kvapilík,ale jeho střelu brankář domácích chytá.Domácí do konce poločasu měli několik střel na naši branku,ale Dvořák A.,tyto střely bezpečně vychytal.V 35.min.,kdy byl Winkler faulován v pokutovém území rozhodčí nařizuje penaltu,kterou Schoř proměňuje střelou k tyči 1:1.Ke konci poločasu Hořínek centroval na Winklera,ale ten hlavičkuje mimo branku domácích ,se do konce poločasu nic na výsledku nezměnilo.V 50.min.zahráli domácí malou domů,kterou brankář chytl do ruky rozhodčí nařídil nepřímý kop,ale naši hráči nedokázali na dvakrát dostat míč do sítě domácích z malého vápna. V posledních 10.min. utkání přibývala na hřišti nervozita,domácí přidali na tlaku a chtěli rozhodnout utkání ve svůj prospěch,ale hrači Obřan se ubrániliJak by dopadlo utkání kdyby v brance Obřan nechytal Dvořák A.? Na toto derby se vypravili fanoušci Obřan,ale z tribuny je bylo málo slyšet.